czwartek, 22 września 2016

Praca dla zoologa - Adiunkt


Miejsce
Zakład Anatomii Porównawczej, Instytut Zoologii, Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Stanowisko 
Poszukujemy osoby z doktoratem (biologia), którą możemy zatrudnić na stanowisku adiunkta na pełnym etacie naukowo-dydaktycznym (zajęcia dydaktyczne m.in. z zoologii kręgowców)

Pożądane kwalifikacje
Zainteresowania w szeroko pojętej biologii porównawczej, z zastosowaniem współczesnych metod molekularnych wykorzystywanych w badaniach filogenetycznych, filogeograficznych, itp. 
Zainteresowania ewolucją kręgowców i/lub bezkręgowców na poziomie fenotypu i genotypu 
Umiejętność zdobywania środków finansowych na badania
Biegła znajomość języka angielskiego

Wspieramy możliwość rozwoju własnych pomysłów badawczych w oparciu o istniejącą w Zakładzie bazę naukową i techniczną, umożliwiającą badania m.in. w kierunku filogenetyki, ekologii molekularnej, badań stref mieszańcowych, taksonomii, a także histologii i mikroskopii elektronowej. 
Zainteresowanych prosimy o wstępny kontakt, natomiast pełna treść konkursu będzie ogłoszona w październiku 2016. Start do negocjacji, optymalnie od lutego 2017. 

Kontakt
prof. dr hab. Wojciech Witaliński
w.witalinski@gmail.com

lub

dr hab. Maciej Pabijan
maciej.pabijan@uj.edu.pl 

Strona Zakładu dostępna pod http://zap-uj.pl/


4 komentarze:

 1. Przecież ten konkurs jest już ustawiony...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ciekawe po co ktoś go wrzuca na bloga...
   Proponuję, nie piszmy takich mocnych tekstów, tylko dlatego że nam się tak wydaje

   Usuń
  2. Jeśli ustawiony to proszę przewidzieć kto wygra (myślę, że wystarczą dwie pierwsze litery nazwiska)...zobaczymy, czy się sprawdzi :-)

   Usuń
 2. często jest tak, że na Uczelniach konkursy są rozpisywane jak jest konkretny kandydat - często ale nie zawsze. Skoro ogłoszenie pojawiło się na blogu można wnioskować, że albo nie ma kandydata a zwalnia się miejsce albo jest ale mógłby się trafić być lepszy. Proszę pamiętać, że w doborze kadry coraz wyżej ceni się dorobek naukowy, umiejętność pozyskiwania środków na badania (dokładnie to co jest napisane w ogłoszeniu!), bo od tego zależy dobrostan zespołu. To jest bardzo dobry trend, więc nie marudźmy i nie siejmy defetyzmu

  OdpowiedzUsuń