wtorek, 15 grudnia 2015

Praca dla ornitologówPoszukujemy ornitologa ze znajomością metody kartograficznej.

Poszukujemy ornitologa z dużym doświadczeniem w stosowaniu metody kartograficznej do liczenia rozmieszczenia i zagęszczenia ptaków.

Celem pracy byłoby określenie liczebności sikory bogatki Parus major i sikory modrej Cyanistes caeruleus na wyznaczonych obszarach w Warszawie i pod Warszawą.

Termin rozpoczęcia pracy: początek stycznia 2016. Praca dorywcza o niepełnym wymiarze godzin. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło.

Prosimy o przesłanie życiorysu, ze szczegółowym opisem doświadczeń ornitologicznych i ew. posiadanych pozwoleń / certyfikatów na adres marta.szulkin@cent.uw.edu.pl.


Poszukujemy chętnych do pracy w terenie przy badaniach nad sikorą bogatką w Warszawie i okolicach.

Poszukujemy asystentów terenowych do pracy przy obrączkowaniu / monitoringu populacji sikory bogatki Parus major  w Warszawie i okolicach w okresie zimowym i / lub w sezonie wiosennym.

Termin rozpoczęcia pracy: początek lutego 2016 lub później. W zależności od ustalonego zakresu obowiązków, praca może mieć charakter dorywczy (zwłaszcza w zimie) lub pełny (na wiosnę).

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło. Prosimy o przesłanie życiorysu, ze szczegółowym opisem doświadczeń ornitologicznych i  wykazem posiadanych pozwoleń (np. obrączkarskich) i certyfikatów (np. PolLASA) na adres: marta.szulkin@cent.uw.edu.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz