sobota, 22 marca 2014

Asystent do udziału w badaniach terenowych poszukiwany

Poszukuję osoby do pracy terenowej przy projeckie badawczym finansowanym w ramach projektu NCN SONATA. Projekt dotyczy wpływu hormonów steroidowych na zmienność genetyczną i korelacje genetyczne między cechami ilościowymi u sikory modrej. Prace terenowe obejmują będą miały miejsce na bałtyckiej wyspie Gotlandii (Szwecja) oraz będą obejmować m.in.:

- codzienne kontrole budek lęgowych
- indywidualne znakowanie piskląt oraz łapanie i obrączkowanie ptaków dorosłych (pożądana umiejętność wyplątywania ptaków z sieci ornitologicznych)
- transport i nastrzykiwanie jaj w gniazdach eksperymentalnych hormonami steroidowymi

Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie terenowe, najlepiej w pracy z ptakami, nie jest to jednak warunek konieczny. Praca w zależności od etapu badań wymaga wielogodzinnego pobytu w lesie na powierzchniach badawczych. Za wykonaną pracę oferuję wynagrodzenie - jest to także doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia oraz odwiedzenia pięknej wyspy Gotlandii. Z projektu badawczego pokrywam koszty podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Termin: idealny kandydat powinien móc wyjechać w okolicy 20-25 kwietnia (termin szczegółowy zależeć będzie od pogody oraz dostępności biletów lotniczych). koniec badań - 15 czerwca, ale dopuszczam uzgodnienie terminu z potancjalnymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Szymon Drobniak
Instytut Nauk o Środowisku
Uniwersytet Jagielloński
tel. +12 664 51 79

Oferta pozostanie aktualna do znalezienia odpowiedniego kandydata, zgłoszenia będą rozpatrywane natychmiast po ich otrzymaniu.

Inline images 1 Inline images 2

1 komentarz:

  1. Pobyt w Szwecji to znakomity odpoczynek dla psychiki - polecam!

    OdpowiedzUsuń