piątek, 15 lipca 2011

Juventus - powtórka!

MNiSW ogłosiło nowy konkurs Juventus plus. Ogłoszenie tutaj. Zasady z grubsza jak poprzednio, tj. do 35 lat i trochę papierów z dotychczasowych badań z 2010 i 2011 roku. Nowością jest możliwość realizacji wniosku przez dwa lata, deadline to 15 września...

Myślałem, że Juventus był jednorazowym zabiegiem wynikającym z konieczności wydania środków w krótkim czasie (przeprowadzka do Krakowa itp.), a tu miła niespodzianka - po niecałym roku od pierwszego mamy drugi konkurs!

michał żmihorski

3 komentarze:

 1. Myślę że jest całkiem realne że tym razem to także nagląca potrzeba wydania pewnych środków, choć miło że primo - jest znacznie więcej czasu i można zrobić to spokojnie, secundo - że naglące potrzeby wydania pieniędzy przyczyniają się do poprawy buty tych młodszych naukowców ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ktos ma pojecie kiedy ten Iuventus bedzie rozstrzygniety, a konkretniej kiedy moga byc podpisywane umowy? Bez takich informacji trudno zaplanowac harmonogram i kosztorys projektu bo nie wiadomo czy moze sie juz zaczac a 2011 czy dopiero w 2012? Probowalem sie tego dowiedziec w MNiSW ale nie udalo mi sie dodzwonic.
  Pozdrawiam
  ŁK

  OdpowiedzUsuń
 3. pytanie juz nieaktualne, dodzwonilem sie - jakby kogos to interesowalo to start projektu powinien byc planowany od listopada/grudnia 2011 (
  ŁK

  OdpowiedzUsuń