środa, 25 czerwca 2014

Krebs i Davies znów dostępni!

Nie widziałem, aby ktokolwiek o tym wspominał, a myślę, że warto.  PWN w końcu ponownie wydał "Wprowadzenie do ekologii behawioralnej". Mam nadzieję, że jest to tłumaczenie z nowego wydania angielskiego.  Co ciekawe, nie mogłem znaleźć tej książki na stronach PWNu, ale jest jej dość dużo w innych księgarniach internetowych i na Allegro.

Michał Wojciechowski


http://www.gandalf.com.pl/o/wprowadzenie-do-ekologii-behawioralnej-a,big,498214.jpg

5 komentarzy:

 1. Książka właśnie do mnie dotarła, z tego co widzę jest to tłumaczenie wydania trzeciego (tak jak poprzednie wydanie z 2001 roku), a więc nie jest to tłumaczenie z najnowszego, czwartego wydania, które ukazało się w kwietniu 2012. Przyznam, że troszkę mnie to rozczarowało.

  Pozdrawiam,
  Jsz

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, jest to stare wydanie. Zamówiłem niestety zanim Jakub napisał o swojej książce. Dobrze, że większość rzeczy jest nadal aktualna.

  m.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć,
  Moim zdaniem najnowsze wydanie jest naprawdę mocno zmienione. Ma zresztą przecież nowego współautora. I wciąż jest napisane piękną angielszczyzną, także niestety... nie warto. Do tego do wersji angielskiej dodają materiały dostępne online do prowadzenia materiałów. A my tu ciągle w tyle za przysłowiowymi ... Anglikami.

  Pozdrawiam,
  Tomek Osiejuk

  OdpowiedzUsuń
 4. Po co nam Krebs i Davies, skoro mamy Wprowadzenie do Ekologii Behawioralnej autorstwa profesora Łomnickiego?

  OdpowiedzUsuń